...

Ganshorn PowerCube Ergo

Ganshorn PowerCube Ergo

Prístroj, na ktorom sa dá realizovať spiroergometrické vyšetrenie. Na tento prístroj a jeho generované výstupy (v excel formáte) sú nastavené všetky databázové vzorce, výpočty a algoritmy v aplikácii MET/FLEX. Na Slovensku a Čechách je zatiaľ spolu 43 prístrojov, v celej Európe cca 1500. Prístroje vyrába Nemecký výrobca Ganshorn Medizin Electronic.

 

UPOZORNENIE: Informácie v slovníku slov nepopisujú vybraný pojem maximálne vyčerpávajúcim spôsobom. Veríme však, že slovník slov vám pomôže lepšie chápať nie len význam jedného slova, ale aj celý kontext odborných článkov, ktoré pre vás pripravujeme. Veríme, že aj vďaka takejto drobnosti sa môžete stať lepšou verziou samého seba ešte rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. V prípade, že máte akékoľvek zdravotné komplikácie, je potrebné aby ste svoj problém riešili s príslušným odborníkom.

 

Súvisiace komentáre

Vlado
Pridané: 29.11.2015, 20:56
Pridané: 29.11.2015, 20:56
Opravujem svoj udaj o pocte dat z jedneho priemerneho spiro testu. Nie je to 6800 dat ale 3000 dat. Cize 20 dat z 3000 = 0,6% vyuziteho potencialu pristroja Ganshorn PowerCube Ergo pri standardnom vystupe zo spiro testu. Viac detailov pripravime vo zvlastnom clanku aj s video ukazkou ako bude platforma pracovat s vysokym percentom vyuzivania tychto generovanych dat...
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem